Σχέση μεταξύ Σκέψης και Εκσπερμάτωσης

This is a discussion for the topic Σχέση μεταξύ Σκέψης και Εκσπερμάτωσης στις the board Εφήμερα - Διάσπαρτα.
*

Αποστολέας Θέμα: Σχέση μεταξύ Σκέψης και Εκσπερμάτωσης  (Αναγνώστηκε 2704 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Michael_Design

• phpBB **
  • Like: +0/-0
στις: Ιανουαρίου 03, 2009, 12:48:23 πμ

rain

• phpBB **
Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 03, 2009, 12:36:44 μμ
Λοιπόν μεγάλε εσύ είσαι μεγάλο κεφάλι κι ακόμα προσπαθώ να καταλάβω με ποιο από τα δυο κεφάλια μου να εμπεδώσω το κείμενο σου
Ειδικά αυτό το '...Κατόπιν πολυετούς έρευνας λοιπόν και στοχασμού πάνω στο θέμα' είναι όλα τα λεφτά, φανταζόμενος τα δυο κεφάλια να στοχάζονται  :mrorange:
Πέραν της πλάκας όμως δεν είναι για πλάκα το θέμα

Michael_Design

• phpBB **
Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 03, 2009, 12:56:01 μμ
[quote user="rain" post="309156"]Λοιπόν μεγάλε εσύ είσαι μεγάλο κεφάλι κι ακόμα προσπαθώ να καταλάβω με ποιο από τα δυο κεφάλια μου να εμπεδώσω το κείμενο σου
Ειδικά αυτό το '...Κατόπιν πολυετούς έρευνας λοιπόν και στοχασμού πάνω στο θέμα' είναι όλα τα λεφτά, φανταζόμενος τα δυο κεφάλια να στοχάζονται  ]

Λοιπόν εσύ μεγάλε μου φαίνεσαι για ιδιάζουσα περίπτωση…  :cool:

Τι να κάνουμε… που και που λέμε και καμιά μαλακία για να περάσει η ώρα… :lol:  :mrgreen:

rain

• phpBB **
Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 03, 2009, 12:58:56 μμ
βρε μπας και δεν είναι μαλακία
(καλά εγώ άσε είμαι ειδική περίπτωση ακόμα τσακώνεται η μάνα μου με τον πατέρα μου με το ρητό τίνος είναι βρε γυναίκα το παιδί)

black_velvet

• phpBB *****
Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 11:05:47 πμ
[quote user="Michael_Design" post="309148"]
[/quote]

Δηλαδή, όλ' αυτά είναι δικές σου σκέψεις και συμπεράσματα; Δική σου έρευνα;
Δώσε μας κι άλλα στοιχεία, π.χ. σε τι δείγμα πληθυσμού διεξήγαγες την έρευνά σου; έδωσες ερωτηματολόγια; η συμμετοχή ήταν εθελοντική; ή μήπως βασίστηκες στην απλή παρατήρηση; και, τελικά, με ποιο κεφάλι επεξεργάστηκες τα δεδομένα σου; το πάνω; ή το κάτω;  :razz:  :mryellow:  :mryellow:
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

KostasD33

• Global Moderator
  • phpBB ****
  • Like: +2/-0
Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 11:21:18 πμ
Ένα από τα πιο ενδιαφέροντα βιβλία που έχω διαβάσει είναι του Μοραβία με ακριβώς αυτό το θέμα
Τίτλος του βιβλίου στα Ελληνικά αν θυμάμαι καλά ήταν «Εγώ κι Αυτός» όπου όλη η πλοκή του μυθιστορήματος είναι η καθημερινή ζωή του πρωταγωνιστή  και ο καθημερινοί διάλογοι και διαπληκτισμοί που έχει  το πάνω κεφάλι «Εγώ» με το πλί του «Αυτός»
Η συνολική συνισταμένη και των δυο ήταν η τελική του προσωπικότητα και συμπεριφορά.........

Πέραν αυτού μ αρέσει το avatar σου
[size=10] «αυτός»[/size]

black_velvet

• phpBB *****
Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 11:24:26 πμ
Χμμμ... το έχεις αναφέρει ξανά αυτό το βιβλίο. Πρέπει πραγματικά να σου αρέσει.

Πέραν αυτού, ποιανού το αβαταρ σού αρέσει;

Michael_Design

• phpBB **
Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 11:43:28 πμ
[quote user="black_velvet" post="309255"][quote user="Michael_Design" post="309148"]

[/quote]

Δηλαδή, όλ' αυτά είναι δικές σου σκέψεις και συμπεράσματα; Δική σου έρευνα;
Δώσε μας κι άλλα στοιχεία, π.χ. σε τι δείγμα πληθυσμού διεξήγαγες την έρευνά σου; έδωσες ερωτηματολόγια; η συμμετοχή ήταν εθελοντική; ή μήπως βασίστηκες στην απλή παρατήρηση; και, τελικά, με ποιο κεφάλι επεξεργάστηκες τα δεδομένα σου; το πάνω; ή το κάτω;  :razz:  :mryellow:  :mryellow:

[/quote]

KostasD33

• Global Moderator
  • phpBB ****
Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 12:25:54 μμ
αυτό φυσικά.....  

(και καραλόλ Μισέλ....  ;-) )

rain

• phpBB **
Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 03:21:41 μμ
για στάκα δηλαδή να το καταλάβω καλύτερα

Λόγο όμως της φυσιολογίας του γυναικείου σώματος, δηλαδή της ύπαρξης μίας μόνο ( άνω ) κεφαλής εις το γυναικείον σώμα, υπάρχει η ιδιαιτερότητα της επιτέλεσης των δύο αυτών λειτουργιών μόνο από την μια κεφαλή εκ περιτροπής. Όμως επειδή στην γυναικεία φυσιολογία υπάρχει μόνο μια κεφαλή για να επιτελεστούν αυτές οι δύο λειτουργίες

σημαίνει ότι οι γκόμενες που σκέπτονται πολύ, αργούν να φτάσουν στον οργασμό διότι μαζεύονται πολλές σκέψεις και τι να προλάβει ένα κεφάλι???  ]δεν είναι μικρός μωρηηηή  εσύ το σκέπτεσαι πολυυυύ  :mrorange:  :mrorange:  :mrorange: [/marquee]

Michael_Design

• phpBB **
Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 06:07:00 μμ

kuria

• phpBB *****
Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 08, 2009, 10:47:19 πμ
...και σκεφτηκαμε εμεις καλα και εκσπερματωσαν αυτοι καλυτερα...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

andreasec13

• phpBB ***
Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 08, 2009, 11:37:15 μμ
Eεεε,καλή μου φιλενάδα,δώσε μου τη συνταγή.Να βάζω κάποια να σκέπτεται και για εμένα,γιατιί δεν βλέπω "φως".

Michael_Design

• phpBB **
Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 09, 2009, 07:27:50 μμ

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7XdAZl5Vl_0&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7XdAZl5Vl_0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
 :shock:

black_velvet

• phpBB *****
Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 09, 2009, 08:55:47 μμ
ok.... ο τύπος δεν διευκρίνισε ποιο πρόσωπο έβαλε στόχο. Μην το κάνουμε θέμα τώρα!  :razz:  :razz:  :razz:

μέλη
  • Σύνολο μελών: 7352
  • Latest: kostas.14
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360295
  • Σύνολο θεμάτων: 11740
  • Online Today: 272
  • Online Ever: 809
  • (Δεκεμβρίου 04, 2019, 11:14:35 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες