Το πορτρέτο της Αχαριστίας...

This is a discussion for the topic Το πορτρέτο της Αχαριστίας... στις the board Ψυχολογία.
*

Αποστολέας Θέμα: Το πορτρέτο της Αχαριστίας...  (Αναγνώστηκε 4757 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

titica

• phpBB *
  • **
  • Like: +0/-0
Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 04:06:47 μμ
Αχ αχ, είχα κι εγώ μια υποτιθέμενη φίλη αχάριστη του κερατά που λένε................................................

Έπεσε το μάτι μου τυχαία εδώ πέρα τώρα και μια λύσσα με πάνει αυτή τη στιγμή, γιατί η λεγάμενη με περνούσε για μεγάλο κορόιδο.
Με χρησιμοποίησε μια χαρά, τις γνωριμίες μου, τους πελάτες μου στη δουλειά της, την ψυχολογική στήριξη που επί 4 χρόνια της έδινα για να σταθεί στα πόδια της κι ύστερα μην είδατε τον Κίτσο τον λεβέντη!
Άλλαξε μετά, έγινε η δυνατή!!! Ασιχτίρ βαρέθηκα.............................................................................

katinaki

• phpBB *****
  • Like: +0/-0
Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 04:14:03 μμ
[quote user="titica" post="359612"]Αχ αχ, είχα κι εγώ μια υποτιθέμενη φίλη αχάριστη του κερατά που λένε................................................

Έπεσε το μάτι μου τυχαία εδώ πέρα τώρα και μια λύσσα με πάνει αυτή τη στιγμή, γιατί η λεγάμενη με περνούσε για μεγάλο κορόιδο.
Με χρησιμοποίησε μια χαρά, τις γνωριμίες μου, τους πελάτες μου στη δουλειά της, την ψυχολογική στήριξη που επί 4 χρόνια της έδινα για να σταθεί στα πόδια της κι ύστερα μην είδατε τον Κίτσο τον λεβέντη!
Άλλαξε μετά, έγινε η δυνατή!!! Ασιχτίρ βαρέθηκα.............................................................................[/quote]

πώς την πάτησα έτσι κι εγώ; τόσες φορές τους στήριξα, έβγαλαν λεφτά από μένα αλλά δε λέω να βάλω και μυαλό

μέλη
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360293
  • Σύνολο θεμάτων: 11739
  • Online Today: 166
  • Online Ever: 515
  • (Οκτωβρίου 25, 2018, 05:24:52 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Users: 1
Guests: 175
Total: 176