ΑΝΤΡΕΣ....!!

This is a discussion for the topic ΑΝΤΡΕΣ....!! στις the board Cafe.
*

Αποστολέας Θέμα: ΑΝΤΡΕΣ....!!  (Αναγνώστηκε 5011 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Χρήστος

• phpBB -
  • *
  • Like: +0/-0
Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 09, 2005, 02:40:15 πμ
οι άντρες αγαπούν πολύ αυτά τα άτιμα πλάσματάκια τις γυναίκες!
τι άλλο θέλετε απο τους άντρες;;;;

minoraki

• phpBB ****
Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 09, 2005, 09:55:00 πμ
απαντω :
α) στη μαιρουλα μου....<<οι αντρες περνουν μαμα...>>! η αλεξιου δεν τραγουδησε τυχαια αυτο το τραγουδι....γιατι σε καποιο αλλο λεει : <<...γιατι και αυτοι οι ερωτες με κανανε κομματια...>>! αχ βρε φιλεναδα, ερωτοχτυπημενο πλασμα, πως με καταλαβαινεις.....
β) γκικαμαρααααααααααα μου....ειναι δυνατον να μην περασουμε απο το σχετικο τοπικ?   :wink:  :wink:  τεκνά ειναι αυτά!
γ) ιντερνετικε φιλε gbyzf1000, λαθος καταλαβες....καμμια σχεση δεν εχουν οι φωτογραφιες με αυτο που θελουμε πραγματικα εμεις οι γυναικες....εγω βαλει ενα θεμα στο φορουμ για το τι ζητανε οι αντρες....
και να ρωτησω και κατι αλλο φιλε ιντερνετικε? εσεις δεν τις θελετε τις γυναικες αντιγραφα της σαρον στοουν και της νικολ κινταμ? γιατι λοιπον σας φαινεται παραξενο οταν και εμεις οι πτωχες πλην τιμιες γυναικες θαυμαζουμε το υπεροχο θεαμα? την αψογη ομορφια? το τελειο σωμα? που μαλλον καμμια σχεση δεν εχει τελικα με αυτον που θα ζησουμε μονιμα μαζι του! ειστε τοσο ρατσιστες τελικα?

Ntama

• phpBB ****
Απάντηση #17 στις: Μαρτίου 11, 2005, 03:47:33 μμ
Παράθεση από: "minoraki"
απαντω :
α) στη μαιρουλα μου....<<οι αντρες περνουν μαμα...>>! η αλεξιου δεν τραγουδησε τυχαια αυτο το τραγουδι....γιατι σε καποιο αλλο λεει : <<...γιατι και αυτοι οι ερωτες με κανανε κομματια...>>! αχ βρε φιλεναδα, ερωτοχτυπημενο πλασμα, πως με καταλαβαινεις.....
β) γκικαμαρααααααααααα μου....ειναι δυνατον να μην περασουμε απο το σχετικο τοπικ?   :wink:  :wink:  τεκνά ειναι αυτά!
γ) ιντερνετικε φιλε gbyzf1000, λαθος καταλαβες....καμμια σχεση δεν εχουν οι φωτογραφιες με αυτο που θελουμε πραγματικα εμεις οι γυναικες....εγω βαλει ενα θεμα στο φορουμ για το τι ζητανε οι αντρες....
και να ρωτησω και κατι αλλο φιλε ιντερνετικε? εσεις δεν τις θελετε τις γυναικες αντιγραφα της σαρον στοουν και της νικολ κινταμ? γιατι λοιπον σας φαινεται παραξενο οταν και εμεις οι πτωχες πλην τιμιες γυναικες θαυμαζουμε το υπεροχο θεαμα? την αψογη ομορφια? το τελειο σωμα? που μαλλον καμμια σχεση δεν εχει τελικα με αυτον που θα ζησουμε μονιμα μαζι του! ειστε τοσο ρατσιστες τελικα?

Minoraki moy, γλυκεια μου φιλεναδίτσα... ΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΤΣΙ, ΜΟΥ ΛΕΣ???????????????

Πολλυ, Γκικ...  : "...Γιατί κι'αυτοί οι έρωτες με έκαναν κομμάτια..." :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
Οσες πιστές, κοπιάστε.... :wink:

Ntama

• phpBB ****
Απάντηση #18 στις: Μαρτίου 11, 2005, 03:51:04 μμ
ΑΝΤΡΕΣ....ΑΝΤΡΕΣ....ΑΝΤΡΕΣ....

Καλοί είναι οι καημένοι... μόνο λίγη αγάπη φροντίδα και μια ζεστή αγκαλια θέλουν...

Ανθρωποι είναι κι'αυτοί, όπως και μεις...

:)  :)  :)  :)  :)

PoiSoN_GiRL

• phpBB *****
Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 11, 2005, 03:51:08 μμ
pistes?? axmmmm sorry se la8os topic mpika ! bye bye ppl  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ntama

• phpBB ****
Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 11, 2005, 03:53:20 μμ
Poison κορίτσι μου, θα με καραφλιάσεις εσυ σήμερα! Δεν την γλιτώνω!!! :wink:  :wink:  :roll:  :roll:  :roll:  :P  :P  :P  :P  :P

fmas

• phpBB ****
Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 11, 2005, 03:54:39 μμ
Παράθεση από: "minoraki"
απαντω :
εσεις δεν τις θελετε τις γυναικες αντιγραφα της σαρον στοουν και της νικολ κινταμ? γιατι λοιπον σας φαινεται παραξενο οταν και εμεις οι πτωχες πλην τιμιες γυναικες θαυμαζουμε το υπεροχο θεαμα? την αψογη ομορφια? το τελειο σωμα? που μαλλον καμμια σχεση δεν εχει τελικα με αυτον που θα ζησουμε μονιμα μαζι του! ειστε τοσο ρατσιστες τελικα?

Minoraki mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Προσωπικά δεν τις θέλω σαν αντίγραφο της Sharron Stone ή της Nicole Kidman............ Το βασικό που θέλω είναι να έχει καλή ψυχή.......... Γι αυτό και αν θα προσέχεις το άτομο που αγάπησα και αγαπώ ακόμα δεν σκίζει σε σωματικά χαρακτηριστικά......... ΝΑΙ είμαι λάτρης του ωραίου αλλά μετράω και άλλα πράγματα................. και ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ρατσιτής..........

Πάντα Φιλικά,
Fmas

PoiSoN_GiRL

• phpBB *****
Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 12, 2005, 04:00:12 μμ
Mairoula ... kserw kserw ... skaw  :?  BoOm!!  :(

Ntama

• phpBB ****
Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 13, 2005, 07:43:43 πμ
Poison, sou pa egw pote kalo mou na skaseis???

ekfrasou eleu8eraaaaaa    :wink:  :wink:  8)  8)

o pan sti zwi einai to xioumor... mias kai i zwi apo moni tis einai ena asteio.... !!!    :wink:  :wink:

Ntama

• phpBB ****
Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 13, 2005, 07:46:05 πμ
ΦΜΑΣ...

φίλε μου και συμπατριώτη...

Σ Υ Ν Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ε Ι Α  !!!

fmas

• phpBB ****
Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 13, 2005, 10:26:40 πμ
Mairoula...........................

Προς τι τα συγχαρήκια?????? Αυτό που πιστεύω αυτό λέω........

Πάντα Φιλικά,
Fmas

PoiSoN_GiRL

• phpBB *****
Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 13, 2005, 11:52:49 πμ
LaLaLa h Mairoula me agapaei !!! LaLaLa !!  :lol:  :lol:  (pws nomiza egw oti eimai malwmenh ??  :roll:  )
ok ok twra 8a kelahdaw astamathta !! oleeeeeee !

Ntama

• phpBB ****
Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 14, 2005, 02:55:27 μμ
Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"
LaLaLa h Mairoula me agapaei !!! LaLaLa !!  :lol:  :lol:  (pws nomiza egw oti eimai malwmenh ??  :roll:  )
ok ok twra 8a kelahdaw astamathta !! oleeeeeee !

Καρδερίναααααα μου εσυ!!! :wink:  :wink:
Φυσικά και αγαπώ τους ανθρώπους που έχουν χιούμορ !! :wink:  :)  :)

goiteutikos

• phpBB -
  • *
Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 14, 2005, 06:49:25 μμ
:D  twra an oi antres sas tyranane?avto to syzitame mia alli fora filakia mairoyla esy pantws eisai to kati allo ......

Ntama

• phpBB ****
Απάντηση #29 στις: Μαρτίου 15, 2005, 02:26:49 πμ
Παράθεση από: "goiteutikos"
:D  twra an oi antres sas tyranane?avto to syzitame mia alli fora filakia mairoyla esy pantws eisai to kati allo ......

σ'ευχαριστω γοητευτικέ, ιντερνετιακέ μου φίλε για τα καλά σου λόγια αλλά απο που ορμόμενος το έβγαλες αυτό το συπερασμα??  το οποίο δεν με χαλάει καθόλου μπορώ να πω!! :wink:  :wink:

μέλη
  • Σύνολο μελών: 7353
  • Latest: Mehrunissa
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360295
  • Σύνολο θεμάτων: 11740
  • Online Today: 201
  • Online Ever: 809
  • (Δεκεμβρίου 04, 2019, 11:14:35 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Users: 0
Guests: 136