Φορουμ - Θεμα
Κεντρικο Μενου: 

Σελίδα 1 από 1

Δημοσίευση Boh8eia! idees gia party??

#1  Enia 2005/07/05 - 18:51

Kalhsperes!

xreiazomai epeigontws boh8eia.
kalesame kosmo sto spiti gia to sabbato kai 8eloume men na exoume kati gia faghto na tsimpame mazi me to krasi mas, alla
1. na trwgetai eukola sto xeri
2. na mhn mas kostisei panakriba
3. na mhn fame olh th mera mas sthn kouzina
4. na einai kai kapws ellhniko gia na entupwsiasoume.

Pros to paron exoume sumfwnhsei sta klassika turopito-spanako-loukanikopitakia... Isws kana santouitsaki, kai kanena dip?

Dwste kammia kalh idea!!

euxaristwwww!

____________.
Ν αγαπηθούμε πα να πει να κάνουμε μαζί ένα δρόμο, όπως μπορούμε. Το πιο σπουδαίο είναι να μαστε οι δυό μας, και όχι πόσο γρήγορα θα τρέξουμε, ούτε που θα πάμε...
[...] θα σε πάρω αγκαλιά [...] και δε θα ξέρουμε αν είσαι εσύ ή εγώ, εγώ ή εσύ, θα είμαστε εμείς....

greece.png Enia Gender: Female
Verified

Ένταξη: February 2005
Τόπος: Αθήνα
  Share
  • Επιστροφή στην κορυφή Page bottom

Δημοσίευση 

#2  KiSSeS 2005/07/05 - 19:01

spitikh pizza me ligh extra fetoula kai ntomatoula???

einai grhgorh gia xwneis ta ulika sto tapsi kai meta fourno.....

zumh katw, zamponia turia saltses mpeikon piperia fetoula ntomatoula freskia manitaria kai kana loukanikaki...

kai ama 8es thn koveis kai se mpoukitses....

pws sou fainetai??????

greece.png KiSSeS Gender: Female
Verified

Ένταξη: September 2004
Τόπος: Βρωμοχώρι Αθηνών....
  Share

Δημοσίευση 

#3  Enia 2005/07/05 - 19:14

not baaaddd...

(an kai omologw pws to back-up plan htan na paraggeiloume pizza pio arga an o kosmos pernaei kala kai peinasei...   )

____________.
Ν αγαπηθούμε πα να πει να κάνουμε μαζί ένα δρόμο, όπως μπορούμε. Το πιο σπουδαίο είναι να μαστε οι δυό μας, και όχι πόσο γρήγορα θα τρέξουμε, ούτε που θα πάμε...
[...] θα σε πάρω αγκαλιά [...] και δε θα ξέρουμε αν είσαι εσύ ή εγώ, εγώ ή εσύ, θα είμαστε εμείς....

Verified

Share

Δημοσίευση 

#4  KiSSeS 2005/07/06 - 10:37

xaxaxaxaxaxaxaxa

ti na sou pw koukla mou.... kata th dikh mou gnwmh, an kai de kserw pws paizoun oi times ekei panw, pio fthna 8a er8ei h spitikh.... apla o kopos sou 8a einai ligo parapanw.....

Verified

Share

Δημοσίευση 

#5  klis 2005/07/06 - 11:56

kati eukolo einai na pareis mpaketa na tin kopseis se mikres fetes kai na valeis panw ligo saltoula ntomata, ligo skordaki, ligo polto elias kai apo pane mia feta tiri gouda kana 5 lepto sto fourno isa isa na liwsei to turi kai etoima...

kali diaskedasi.... xexe

greece.png klis Gender: Male
-
-

Ένταξη: November 2004
  Share

Δημοσίευση 

#6  KiSSeS 2005/07/11 - 13:24

τελικα τι φτιαξατε??????

Verified

Share

Δημοσίευση 

#7  Enia 2005/07/12 - 02:09

ε, τελικα με τα γεγονοτα οι μισοι ψιλοδείλιασαν να μπουν στο μετρό, άλλοι βαριόντουσαν, οπότε είμαστε πολύ λίγοι. κάναμε τυροπιτάκια-σπανακοπιτάκια-λουκανικοπιτάκια (βγήκαν απίστευτα ωραία!) και dip (τζατζικάκι μούρλια από τα χεράκια μου, ταραμοσαλάτα έτοιμη κλπ). Ξεκινήσαμε με ουζάκι, συνεχίσαμε με κρασάκι, μέχρι που ήρθαμε και κουρουμπελιάσαμε...
Καλά ήταν
Τις προτάσεις τις κρατάω για μελλοντική χρήση!!  

____________.

Verified

Share

HideWas this topic useful?
Share this topic
Email to a Friend Facebook Twitter Windows Live Favorites MySpace del.icio.us Digg SlashDot google.com LinkedIn StumbleUpon Blogmarks Diigo reddit.com Blinklist co.mments.com
technorati.com DIGG ITA linkagogo.com meneame.net netscape.com newsvine.com yahoo.com Fai Informazione Ok Notizie Segnalo Bookmark IT fark.com feedmelinks.com spurl.net
Link this topic
URL
BBCode
HTML
HideSimilar Topics
Θεματική Ενότητα Συγγραφέας Δημόσια συζήτηση Απαντήσεις Τελευταία Δημοσίευση
Όχι νέα meta tous olympiakous...idees gia nea athl... skou70 Χιούμορ 9 2004/09/14 - 19:10 Δείτε την τελευταία Δημοσιεύση
mE_kiNkY
Όχι νέα AVANT PREMIERE & party μαζί..... cinema Πολιτισμός - Εκδηλώσεις 0 2004/12/02 - 14:02 Δείτε την τελευταία Δημοσιεύση
cinema
Όχι νέα Μασκε party Sophia Cafe 15 2006/02/25 - 13:28 Δείτε την τελευταία Δημοσιεύση
TetiQ
Όχι νέα SORRY αλλά the party is over KostasD33 Ελλάδα Κύπρος Βαλκάνια 3 2013/04/07 - 10:34 Δείτε την τελευταία Δημοσιεύση
larus audouinii

Σελίδα 1 από 1

Users browsing this topic: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης
Μέλη: Κανένας

Φορουμ - Θεμα
Κεντρικο Μενου: 

Ως επισκέπτης έχεις περιορισμένη πρόσβαση σε περιεχόμενο και λειτουργίες.

Για εγγραφή πατάς εδώ.

Αν έχεις πρόβλημα σύνδεσης επικοινώνησε εδώ.